Pomosty Pływające

Zakład Wyrobów Metalowych po raz pierwszy stworzył pomost pływający w 2011 roku. W ciągu trzech ostatnich lat zabudowaliśmy kilkadziesiąt obiektów wodnych w kraju. Dzięki doświadczeniu, które zdobyliśmy, ciagłemu rozwojowi oraz konsekwencji w działaniu, możemy Państwu zagwarantować satysfakcję w ich użytkowaniu.
Dodatkowo informujemy, iż w zakresie naszych usług wchodzi:
  •  projektowanie, doradztwo techniczne
  • budowa pomostów pływajacych
  • dostawa wyposażenia
  • montaż wyrobu.

W swojej ofercie posiadamy dwa systemy naszego wyrobu:
- System Wodnik 2, cechujący się posiadaniem atestu Polskiego Rejestru Statków.
Stateczność oraz wyporność jest potwierdzona Świadectwem Uznania wyrobu.
- System Wodnik 4, który nie posiada świadectwa PRS, ale jest wykonany
zgodnie z wymogami przepisów PRS Klasyfikacji i Budowy Statków Sródlądowych oraz może być wykorzystywany jako pomost rekreacyjny i do cumowania małych jednostek pływajacych (łodzie wiosłowe, kajaki itp.).

Przedstawione oferty pomostów w naszym sklepie są jedynie przykładowymi projektami wykonanymi przez naszych projektantów. Do każdego zamówienia tego typu podchodzimy indywidulanie, dlatego zanim rozpoczniemy naszą wspólną współpracę, zapewniamy państwu kontakt z naszymi doświadczonymi specjalistami, którzy poprzez wywiad rzetelnie wszystko omówią i odpowiedzą na państwa pytania oraz będą w stanie przedstawić jak najbardziej korzystna ofertę dla państwa. W celu kontaktu z nami proszę zajrzeć do zakładki „KONTAKT”.