O nas


Ladnemiasto.pl to sklep internetowy którego właścicielem oraz jednocześnie dostawcą oraz producentem oferowanych towarów jest Zakład Wyrobów Metalowych Dojnikowscy Sp. z o.o z siedzibą w Suwałkach.

Zakład Wyrobów Metalowych Dojnikowscy Sp. z o.o. znany jest ze swoich wyrobów na rynkach krajowych i zagranicznych. Ciągłe innowacje, modernizacje, nieustające przedsięwzięcia inwestycyjne, samodoskonalenie i poszukiwanie nowych rozwiązań konstrukcyjnych, technologicznych i rynkowych sprawiły, że nasza spółka z każdym rokiem przedstawia większą i ciekawszą ofertę. Dzięki 30-letniemu doświadczeniu nasze produkty są wykonane z dużą precyzją na wysokim poziomie. Siedziba firmy znajduje się w Suwałkach w województwie podlaskim i należy do najbardziej konkurencyjnych i godnych zaufania firm w regionie.

Nowoczesne technologie produkcji oraz wysokie kwalifikacje pozwalają nam dostarczać Państwu produkty najwyższej jakości. Firma ZWM rozwija się bardzo dynamicznie, czego dowodem są między innymi otrzymane uznania i certyfikaty.

Posiadamy również renomę Rzetelnego Producenta.

Za pośrednictwem sklepu internetowego chcemy jeszcze bardziej otworzyć się dla Klientów, zaprezentować i zaproponować produkty małej architektury, nawiązać współpracę i pozyskać nowych odbiorców na terenie Polski jak i równierz na terenie Unii Europejskiej, których chcemy do siebie przekonać za pomocą znakomitej jakości oferowanych przez nas produktów.

Poza produktami oferowanymi w sklepie internetowym
Ladnemiasto.pl firma ZWM Dojnikowscy Sp. z o.o. zajmuje się także produkcją między innymi konstrukcji stalowych hal, pomostów pływających, konstrukcji reklamowych i wielu innych rzeczy powstających ze stali.

Produkcja odbywa się na pięciu halach produkcyjnych o łącznej powierzchni 4500 m2. Posiadamy bogato wyposażony park maszynowy, w skład którego wchodzi m.in.:
 
  • wypalarka plazmowa
  • laser
  • frezarki
  • giętarki
  • prasa krawędziowa
  • gilotyny do cięcia stali
  • prasy hydrauliczno zaciskowe

 
 
- niezbędne do wykonywania wszelakich wyrobów ze stali konstrukcyjnej i nierdzewnej.

Dzięki odpowiednio wyszkolonej kadrze pracowniczej, nasze wyroby charakteryzują się doskonałą jakością. Naszym technologom zawdzięczamy możliwość wykonana każdego wyrobu na specjalne życzenie klienta. Jesteśmy w stanie zaprojektować każdy rodzaj ogrodzenia, balustrady czy też innego produktu ze stali. Dodatkowo, wykonane elementy cynkujemy galwanicznie bądź ogniowo, a następnie malujemy proszkowo bądź natryskowo.

W lipcu 2011 firma ZWM Dojnikowscy Sp. z o.o. otworzyła najnowocześniejszą malarnię proszkową w regionie. Projekt został sfinansowany środkami własnymi oraz dotacją, którą otrzymaliśmy z Unii Europejskiej. Zaawansowana oczyszczalnia powierzchni oraz malowania proszkowego gwarantuje najwyższą jakość świadczonych usług. Oferujemy czyszczenie i malowanie elementów stalowych o długości do 9,4m.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego (7:00-15:00 pon.-pt.) pod numerem telefonu +48 87 566 42 03.
 

Formularz zapytania

W naszym sklepie internetowym część produktów jest wykonywana na zamówienie i nie są one dostępne od ręki. Przed złożeniem zamówienia prosimy o kontakt w celu potwierdzenia dostępności lub czasu realizacji. W tym celu zachęcamy do skontaktowania się z nami telefonicznie w godzinach 7:00-15:00 od poniedziałku do piątku pod numerem telefonu +48 87 566 42 03.