Ladnemiasto.pl to sklep internetowy którego właścicielem oraz jednocześnie dostawcą oferowanych towarów jest Zakład Wyrobów Metalowych Dojnikowscy.

Zakład Wyrobów Metalowych Dojnikowscy znany jest ze swoich wyrobów na rynkach krajowych i zagranicznych. Ciągłe innowacje, modernizacje, nieustające przedsięwzięcia inwestycyjne, samodoskonalenie i poszukiwanie nowych rozwiązań konstrukcyjnych, technologicznych i rynkowych sprawiły, że nasza spółka z każdym rokiem przedstawia większą i ciekawszą ofertę. Dzięki 30-letniemu doświadczeniu produkty są wykonane z dużą precyzją na wysokim poziomie. Siedziba firmy znajduje się w Suwałkach w województwie podlaskim i należy do najbardziej konkurencyjnych i godnych zaufania firm w regionie.

Nowoczesne technologie produkcji oraz wysokie kwalifikacje pozwalają nam dostarczać Państwu produkty najwyższej jakości. Firma ZWM rozwija się bardzo dynamicznie, czego dowodem są między innymi otrzymane uznania i certyfikaty.

Posiadamy również renomę Rzetelnego Producenta.

Za pośrednictwem sklepu chcemy jeszcze bardziej otworzyć się dla Klientów, zaprezentować i zaproponować produkty małej architektury, nawiązać współpracę i pozyskać nowych odbiorców na terenie Polski jak i równierz na terenie Unii Europejskiej których chcemy do siebie przekonać za pomocą znakomitej jakości oferowanych przez nas produktów.

Poza produktami oferowanymi w sklepie internetowym Ladnemiasto.pl firma ZWM Dojnikowscy zajmuje się także produkcją między innymi konstrukcji stalowych hal, pomostów pływających, konstrukcji reklamowych i wielu innych rzeczy powstających ze stali.