Pomosty Pływające - Aquarius - zestaw 1 (9 mb)

10500,00
Zapytaj o produkt

Opis produktu

Pomost pływający w systemie Aquarius, to pomost pływający przeznaczony dla użytkownika indywidualnego w celach rekreacyjnych. Dzięki swojej budowie umożliwia łatwe umieszczenie / zdjęcie z tafli zbiornika, oraz łatwą rozbudowę.o kolejne segmenty.

Pomost pływający wykonany jest z ocynkowanej konstrukcji stalowej. Blachy poszycia wykonane są w technologii Magnelis® -  to wyjątkowa powłoka metaliczna, która stanowi przełom w ochronie przed korozją, wypełnionej materiałem wypornościowym: styropianem lub styrodurem. Materiał ten zapewnia długi okres użytkowania.
Kotwiczenie rekreacyjnych i wędkarskich instalacji na wodzie odbywa się za pomocą balastów betonowych lub pali kotwiących. Ilość i masa balastów oraz ilość i wielkość pali kotwiących jest dostosowana do wielkości i sposobu ustawienia obiektu.

Proponowane przez nas pływające pomosty rekreacyjne i wędkarskie można instalować na wszystkich akwenach, gdzie nie występuje duże falowanie wody. Konstrukcja doskonale spełnia funkcje rekreacyjno – sportowe. Może służyć jako punkt widokowy, miejsce do spacerów, plażowania oraz wypoczynku.

Pokrycie naszych obiektów wykonywane jest z drewnianych desek impregnowanych (drzewo iglaste). Dla bezpieczeństwa użytkownika deski są frezowane antypoślizgowo. Alternatywnie można zamontować deski z kompozytu, cechujące się niebywałą trwałością. Wszystkie elementy stalowe są ocynkowane.

ZESTAW DOSTĘPNY OD RĘKI

Oferowany zestaw zawiera:
- moduł pomostu Aquarius o wymiarze 6,0m długości x 2,0m szerokości
- trap wejściowy na pomost o wymiarze 3,0m x 2,0m
- 4 szt balastów (kotwica)
- łańcuch do połączenia balastu z segmentem pomostu


Przez wzgląd na niestabilne ceny surowca oraz jego braki w celu zakupu lub uzyskania informacji o dostępności i aktualnej cenie prosimy o kontakt telefoniczny.

W naszym sklepie internetowym część produktów jest wykonywana na zamówienie i nie są one dostępne od ręki. Przed złożeniem zamówienia prosimy o kontakt w celu potwierdzenia dostępności lub czasu realizacji.
W tym celu zachęcamy do skontaktowania się z nami telefonicznie w godzinach 7:00-15:00 od poniedziałku do piątku pod numerem telefonu +48 87 566 42 03.