Wiaty

Przygotowujemy rozwiązania, dzięki którym możesz wzbogacić infrastrukturę miasta lub wybranej posesji. Są to bardzo praktyczne konstrukcje, które pozwolą zachować estetykę otoczenia - przedstawiamy altany i wiaty śmietnikowe oraz przeznaczone dla palaczy. Dzięki nim pudła na odpady z wysypującą się zawartością ani popielniczki z niedopałkami nie będą pozostawały na widoku, a brzydkie zapachy wydostające się z nich będą miały ograniczoną drogę.

Ochrona przed dymem

Palarnie zewnętrzne również świetnie osłaniają otoczenie od rozprzestrzeniającego się dymu nikotynowego, który drażni wiele osób i działa niekorzystnie na płuca. Dla tych, którzy chętnie z nich korzystają, jest to natomiast miejsce, gdzie można na przykład schronić się przed deszczem. Dodatkowo umieściliśmy w nich drewniane ławki.

Konstrukcje warte swojej ceny

Nasze propozycje wiat są solidnymi konstrukcjami, których cena odpowiada świetnej jakości wykonania – z pewnością posłużą swoim użytkownikom przez długi czas. Odporność na oddziaływanie warunków atmosferycznych (słońce, wiatr, mróz, deszcz) nie jest ich jedyną zaletą; każda altana została starannie zaprojektowana tak, aby z łatwością wpisywała się w architekturę każdego miasta lub osiedla mieszkaniowego.

Wiaty oferowane w naszym sklepie są przykładowymi projektami wykonanymi przez Zakład Wyrobów Metalowych Dojnikowscy i podane ceny dotyczą konkretnych projektów umieszczonych w naszym sklepie. Tego typu zmówienia i wyceny realizujemy indywidualnie do potrzeb klienta. W przypadku zainteresowania lub jakichkolwiek pytań prosimy o skontaktowanie się z nami - w zakładce „KONTAKT” znajdą państwo informacje w tym celu.
 

Wiata dla palących
Wiata dla palących12298,77
Wiata dla palących
Wiata śmietnikowa
Wiata śmietnikowa61124,00
Wiata śmietnikowa