Wiata dla palących

12298,77
Zapytaj o produkt

Opis produktu

Każde miasto, miasteczko czy mała miejscowość posiadają swój własny, indywidualny charakter. Wiemy o tym, dlatego oferujemy wyroby, które potrafią podkreślić ten wizerunek, stając się równocześnie elementem upiększającym otoczenie.

Wiata wykonywana na zamówienie, kolorystyka do wyboru. Malowanie proszkowe, blacha ocynkowana odporna na korozję.

Jesteśmy producentem elementów małej architektury miejskiej. Wytwarzane przez nas produkty cechuje przede wszystkich doskonała jakość i trwałość, która osiągana jest przez zastosowanie materiałów najwyższej klasy oraz precyzji wykonania. Estetyka oraz funkcjonalność są dodatkowym atutem naszych wyrobów. Produkujemy m.in. kosze na śmieci, stojaki rowerowe, ławki parkowe. Dzięki naszym wyrobom, jesteśmy w stanie upiększyć każde otoczenie.

Przez wzgląd na niestabilne ceny surowca oraz jego braki w celu zakupu lub uzyskania informacji o dostępności i aktualnej cenie prosimy o kontakt telefoniczny.

W naszym sklepie internetowym część produktów jest wykonywana na zamówienie i nie są one dostępne od ręki. Przed złożeniem zamówienia prosimy o kontakt w celu potwierdzenia dostępności lub czasu realizacji.
W tym celu zachęcamy do skontaktowania się z nami telefonicznie w godzinach 7:00-15:00 od poniedziałku do piątku pod numerem telefonu +48 87 566 42 03.