Odnoga cumownicza (Y-bom, Y-boom) bez pokładu

2128,99
Zapytaj o produkt

Opis produktu

Ostroga cumownicza wykonana ze stali czarnej ocynkowanej - bez pokładu. Konstrukcja ostrogi pozwala na jej szybki montaż. Może być stosowana jako element przykręcony do podłoża. Na końcu ramienia ostrogi zastosowano pływak polietylenowy jako materiał wypornościowy.

Wymiary ostrogi: długość całkowita 6000 mm; szerokość w miejscu montażu przy pomoście 1250 mm.

W skład zestawu wchodzi: ostroga cumownicza bez pokładu.

- balast betonowy okrągły 140 kg oraz 2 mb łańcucha ocynkowanego (za dopłatą dodatkowo).

Oferujemy także odnogi cumownicze z pokładem (prosimy o kontakt w sprawie wyceny):

- sosnowym
- z modrzewia syberyjskiego
- z kompozytu
- z hanitu

Odnogi występują także w wariancie o długości 3m.

Przez wzgląd na niestabilne ceny surowca oraz jego braki w celu zakupu lub uzyskania informacji o dostępności i aktualnej cenie prosimy o kontakt telefoniczny.

----- ----- ----- 

Z uwagi na zróżnicowanie wymiarów i wagi naszych wyrobów przy paczkach o niestandardowych wymiarach i wadze - koszt dostawy wyceniamy indywidualnie w zależności od wybranych produktów, ilości, wymiarów i odległości. Wybieramy najkorzystniejszą dla Klienta formę dostawy firmą kurierską, spedycją lub naszym transportem. Prosimy o kontakt na email pwiszniewski@zwmdojnikowscy.pl lub tel. 500 337 394 w godz. 7:00-15:00 (pon.-pt.), także w celu potwierdzenia dostępności wybranego produktu przed zakupem oraz ewentualnego uzgodnienia terminu wykonania wybranego produktu.


Produkty z wyprzedaży są w bardzo atrakcyjnych cenach oraz najczęściej w pojedyńczych sztukach, dlatego prosimy o nie zwlekanie z zakupem jeżeli będą Państwo zainteresowani którymś z produktów, ponieważ po sprzedaniu nie będą już dostępne w tych cenach.

----- ----- ----- 

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, w godz. 7:00-15:00 (pon.-pt.) pod numerem telefonu: 
+48 87 566 42 03

Zapraszamy do kontaktu za pośrednictwem wiadomości e-mail na adres:
sklep@ladnemiasto.pl

ZWM Dojnikowscy Sp. z o. o., ul. Majerskiego 8, 16-400 Suwałki.
 
 

Przez wzgląd na niestabilne ceny surowca oraz jego chwilowe braki w celu zakupu lub uzyskania informacji o dostępności i aktualnej cenie prosimy o kontakt telefoniczny.

----- ----- -----