Słupek parkingowy ocynkowany malowany proszkowo

109,40
Wybierz wykończenie
- wybierz -
  • Ocynk
  • Ocynk + Malowanie proszkowe
Zapytaj o produkt

Opis produktu

Słupek parkingowy wykonany ze stali czarnej ocynkowanej ogniowo i pomalowany proszkowo. Jest on przystosowany do wbetonowanie w podłożę, lecz również istnieje możliwość wykonania słupka na zamównie ze stopą jako wolnostojący z możliwością przenoszenia jak i również o różnych długościach. Słupek tego rodzaju idealnie sprawdza się jako punktowe zabezpieczenie przed wjazdem pojazdów w niepożądane miejsca. Ocynkowana stalowa konstrukcja słupka gwarantuje trwałość i odporność na korozję, a możliwość malowania proszkowego jednolicie w bogatą paletę kolorów lub dodatkowe wykonanie pasów sprawi, że idelnie wkomponuję się w otoczenie wedle uznania.

Rozmiar słupka: 48 x 1500 mm ( średnica x wysokość )
Ciężar słupka: ok. 5 kg

Minimalna ilość słupków malowanych dla zamówienia wynosi 10 szt.


Przez wzgląd na niestabilne ceny surowca oraz jego braki w celu zakupu lub uzyskania informacji o dostępności i aktualnej cenie prosimy o kontakt telefoniczny.

W naszym sklepie internetowym część produktów jest wykonywana na zamówienie i nie są one dostępne od ręki. Przed złożeniem zamówienia prosimy o kontakt w celu potwierdzenia dostępności lub czasu realizacji.
W tym celu zachęcamy do skontaktowania się z nami telefonicznie w godzinach 7:00-15:00 od poniedziałku do piątku pod numerem telefonu +48 87 566 42 03.