Słupek parkingowy ocynkowany malowany proszkowo

114,86
Wybierz wykończenie
- wybierz -
  • Ocynk
  • Ocynk + Malowanie proszkowe
Zapytaj o produkt

Opis produktu

Słupek parkingowy wykonany ze stali czarnej ocynkowanej ogniowo i pomalowany proszkowo. Jest on przystosowany do wbetonowanie w podłożę, lecz również istnieje możliwość wykonania słupka na zamównie ze stopą jako wolnostojący z możliwością przenoszenia jak i również o różnych długościach. Słupek tego rodzaju idealnie sprawdza się jako punktowe zabezpieczenie przed wjazdem pojazdów w niepożądane miejsca. Ocynkowana stalowa konstrukcja słupka gwarantuje trwałość i odporność na korozję, a możliwość malowania proszkowego jednolicie w bogatą paletę kolorów lub dodatkowe wykonanie pasów sprawi, że idelnie wkomponuję się w otoczenie wedle uznania.

Rozmiar słupka: 48 x 1500 mm ( średnica x wysokość )
Ciężar słupka: ok. 5 kg

Minimalna ilość słupków malowanych dla zamówienia wynosi 10 szt.


Przez wzgląd na niestabilne ceny surowca oraz jego braki w celu zakupu lub uzyskania informacji o dostępności i aktualnej cenie prosimy o kontakt telefoniczny.

----- ----- ----- 

Z uwagi na zróżnicowanie wymiarów i wagi naszych wyrobów przy paczkach o niestandardowych wymiarach i wadze - koszt dostawy wyceniamy indywidualnie w zależności od wybranych produktów, ilości, wymiarów i odległości. Wybieramy najkorzystniejszą dla Klienta formę dostawy firmą kurierską, spedycją lub naszym transportem. Prosimy o kontakt na email pwiszniewski@zwmdojnikowscy.pl lub tel. 500 337 394 w godz. 7:00-15:00 (pon.-pt.), także w celu potwierdzenia dostępności wybranego produktu przed zakupem oraz ewentualnego uzgodnienia terminu wykonania wybranego produktu.


Produkty z wyprzedaży są w bardzo atrakcyjnych cenach oraz najczęściej w pojedyńczych sztukach, dlatego prosimy o nie zwlekanie z zakupem jeżeli będą Państwo zainteresowani którymś z produktów, ponieważ po sprzedaniu nie będą już dostępne w tych cenach.

----- ----- ----- 

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, w godz. 7:00-15:00 (pon.-pt.) pod numerem telefonu: 
+48 87 566 42 03

Zapraszamy do kontaktu za pośrednictwem wiadomości e-mail na adres:
sklep@ladnemiasto.pl

ZWM Dojnikowscy Sp. z o. o., ul. Majerskiego 8, 16-400 Suwałki.
 
 

Przez wzgląd na niestabilne ceny surowca oraz jego chwilowe braki w celu zakupu lub uzyskania informacji o dostępności i aktualnej cenie prosimy o kontakt telefoniczny.

----- ----- -----