Słupek parkingowy, ocynkowany

95,93
Zapytaj o produkt

Opis produktu

Słupek parkingowy wykonany ze stali czarnej ocynkowanej ogniowo, nie malowany, dostępna jet także wersja malowana proszkowo na dowolny kolor. Może być stosowana jako element wbetonowany do podłoża lub po użyciu stopy jako wolnostojący z możliwością przenoszenia. Słupek tego rodzaju idealnie sprawdza się jako punktowe zabezpieczenie przed wjazdem pojazdów w niepożądane miejsca.

Ocynkowana stalowa konstrukcja słupka gwarantuje trwałość i odporność na korozję.

Rozmiar słupka: 48 x 1500 mm ( średnica x wysokość )
Ciężar słupka: ok. 5 kg


Malowanie słupka proszkowo na zamówienie, ilość do zamówienia słupków malowanych proszkowo wynosi minimum 10 szt.

Przez wzgląd na niestabilne ceny surowca oraz jego braki w celu zakupu lub uzyskania informacji o dostępności i aktualnej cenie prosimy o kontakt telefoniczny.
 
----- ----- ----- 

Z uwagi na zróżnicowanie wymiarów i wagi naszych wyrobów przy paczkach o niestandardowych wymiarach i wadze - koszt dostawy wyceniamy indywidualnie w zależności od wybranych produktów, ilości, wymiarów i odległości. Wybieramy najkorzystniejszą dla Klienta formę dostawy firmą kurierską, spedycją lub naszym transportem. Prosimy o kontakt na email pwiszniewski@zwmdojnikowscy.pl lub tel. 500 337 394 w godz. 7:00-15:00 (pon.-pt.), także w celu potwierdzenia dostępności wybranego produktu przed zakupem oraz ewentualnego uzgodnienia terminu wykonania wybranego produktu.


Produkty z wyprzedaży są w bardzo atrakcyjnych cenach oraz najczęściej w pojedyńczych sztukach, dlatego prosimy o nie zwlekanie z zakupem jeżeli będą Państwo zainteresowani którymś z produktów, ponieważ po sprzedaniu nie będą już dostępne w tych cenach.

----- ----- ----- 

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, w godz. 7:00-15:00 (pon.-pt.) pod numerem telefonu: 
+48 87 566 42 03

Zapraszamy do kontaktu za pośrednictwem wiadomości e-mail na adres:
sklep@ladnemiasto.pl

ZWM Dojnikowscy Sp. z o. o., ul. Majerskiego 8, 16-400 Suwałki.
 
 

Przez wzgląd na niestabilne ceny surowca oraz jego chwilowe braki w celu zakupu lub uzyskania informacji o dostępności i aktualnej cenie prosimy o kontakt telefoniczny.

----- ----- -----