Słupek ogrodzeniowy 40x40 pod przęsło 1000mm + RAL

103,09
Zapytaj o produkt

Opis produktu

Słupek ogrodzeniowy wykonany ze stali czarnej ocynkowanej ogniowo, zadaszony, co gwarantuje trwałość i odporność na korozję. Słupek po zamontowaniu do podłoża dosonale wpływa na stabilność całego ogrodzenia. Słupek jest skonstruowany pod przęsła ogrodzeniowe z naszej oferty o wyskokści 1000mm. Może być wykonany w wersji ocynkowanej jak i ocynkowanej i pomalowanej proszkowo na dowolny kolor z palety RAL.

Przedstawiona cena jest ofertą za jedną sztukę słupka ocynkowanego i mlowanego proszkowo na wybrany kolor z palety kolorów RAL.

Rozmiar słupka: 40 x 40 x 1550 (długość x szerkość x wysokość)

Przez wzgląd na niestabilne ceny surowca oraz jego braki w celu zakupu lub uzyskania informacji o dostępności i aktualnej cenie prosimy o kontakt telefoniczny.
 
W naszym sklepie internetowym część produktów jest wykonywana na zamówienie i nie są one dostępne od ręki. Przed złożeniem zamówienia prosimy o kontakt w celu potwierdzenia dostępności lub czasu realizacji.
W tym celu zachęcamy do skontaktowania się z nami telefonicznie w godzinach 7:00-15:00 od poniedziałku do piątku pod numerem telefonu +48 87 566 42 03.