Pomosty Pływające - Wodnik 4 - zestaw 1 (6 mb)

13243,80
Zapytaj o produkt

Opis produktu

Pomost pływający w systemie Wodnik 4, to pomost pływający przeznaczony dla użytkownika indywidualnego w celach rekreacyjnych. Dzięki swojej budowie umożliwia łatwe umieszczenie / zdjęcie z tafli zbiornika, oraz łatwą rozbudowę.o kolejne segmenty.

Pomost pływający wykonany jest z ocynkowanej konstrukcji stalowej. Blachy poszycia wykonane są w technologii Magnelis® -  to wyjątkowa powłoka metaliczna, która stanowi przełom w ochronie przed korozją, wypełnionej materiałem wypornościowym: styropianem lub styrodurem. Materiał ten zapewnia długi okres użytkowania.
Kotwiczenie rekreacyjnych i wędkarskich instalacji na wodzie odbywa się za pomocą balastów betonowych lub pali kotwiących. Ilość i masa balastów oraz ilość i wielkość pali kotwiących jest dostosowana do wielkości i sposobu ustawienia obiektu.

Proponowane przez nas pływające pomosty rekreacyjne i wędkarskie można instalować na wszystkich akwenach, gdzie nie występuje duże falowanie wody. Konstrukcja doskonale spełnia funkcje rekreacyjno – sportowe. Może służyć jako punkt widokowy, miejsce do spacerów, plażowania oraz wypoczynku.

Pokrycie naszych obiektów wykonywane jest z drewnianych desek impregnowanych (drzewo iglaste). Dla bezpieczeństwa użytkownika deski są frezowane antypoślizgowo. Alternatywnie można zamontować deski z kompozytu, cechujące się niebywałą trwałością. Wszystkie elementy stalowe są ocynkowane.

Oferowany zestaw zawiera:
- moduł pomostu Wodnik 4 o wymiarze 4,0m długości x 2,0m szerokości
- trap wejściowy na pomost o wymiarze 2,0m x 2,0m
- 4 szt balastów (kotwica)
- łańcuch do połączenia balastu z segmentem pomostu


Przez wzgląd na niestabilne ceny surowca oraz jego braki w celu zakupu lub uzyskania informacji o dostępności i aktualnej cenie prosimy o kontakt telefoniczny.
 

----- ----- ----- 

Z uwagi na zróżnicowanie wymiarów i wagi naszych wyrobów przy paczkach o niestandardowych wymiarach i wadze - koszt dostawy wyceniamy indywidualnie w zależności od wybranych produktów, ilości, wymiarów i odległości. Wybieramy najkorzystniejszą dla Klienta formę dostawy firmą kurierską, spedycją lub naszym transportem. Prosimy o kontakt na email pwiszniewski@zwmdojnikowscy.pl lub tel. 500 337 394 w godz. 7:00-15:00 (pon.-pt.), także w celu potwierdzenia dostępności wybranego produktu przed zakupem oraz ewentualnego uzgodnienia terminu wykonania wybranego produktu.


Produkty z wyprzedaży są w bardzo atrakcyjnych cenach oraz najczęściej w pojedyńczych sztukach, dlatego prosimy o nie zwlekanie z zakupem jeżeli będą Państwo zainteresowani którymś z produktów, ponieważ po sprzedaniu nie będą już dostępne w tych cenach.

----- ----- ----- 

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, w godz. 7:00-15:00 (pon.-pt.) pod numerem telefonu: 
+48 87 566 42 03

Zapraszamy do kontaktu za pośrednictwem wiadomości e-mail na adres:
sklep@ladnemiasto.pl

ZWM Dojnikowscy Sp. z o. o., ul. Majerskiego 8, 16-400 Suwałki.
 
 

Przez wzgląd na niestabilne ceny surowca oraz jego chwilowe braki w celu zakupu lub uzyskania informacji o dostępności i aktualnej cenie prosimy o kontakt telefoniczny.

----- ----- -----