Pomosty Pływające - Wodnik 4 - zestaw 1 (6 mb)

Zapytaj o produkt

Opis produktu

Pomost pływający w systemie Wodnik 4, to pomost pływający przeznaczony dla użytkownika indywidualnego w celach rekreacyjnych. Dzięki swojej budowie umożliwia łatwe umieszczenie / zdjęcie z tafli zbiornika, oraz łatwą rozbudowę.o kolejne segmenty.
Pomost pływający wykonany jest z ocynkowanej konstrukcji stalowej, wypełnionej materiałem wypornościowym: styropianem. Materiał ten zapewnia długi okres użytkowania.
Kotwiczenie rekreacyjnych i wędkarskich instalacji na wodzie odbywa się za pomocą balastów betonowych lub pali kotwiących. Ilość i masa balastów oraz ilość i wielkość pali kotwiących jest dostosowana do wielkości i sposobu ustawienia obiektu.
Proponowane przez nas pływające pomosty rekreacyjne i wędkarskie można instalować na wszystkich akwenach, gdzie nie występuje duże falowanie wody. Konstrukcja doskonale spełnia funkcje rekreacyjno – sportowe. Może służyć jako punkt widokowy, miejsce do spacerów, plażowania oraz wypoczynku.
Pokrycie naszych obiektów wykonywane jest z drewnianych desek impregnowanych (drzewo iglaste). Dla bezpieczeństwa użytkownika deski są frezowane antypoślizgowo. Alternatywnie można zamontować deski z kompozytu, cechujące się niebywałą trwałością. Wszystkie elementy stalowe są ocynkowane.

Oferowany zestaw zawiera:
- moduł pomostu Wodnik 4 o wymiarze 4,0m długości x 2,0m szerokości
- trap wejściowy na pomost o wymiarze 2,0m x 2,0m
- 4 szt balastów (kotwica)
- łańcuch do połączenia balastu z segmentem pomostu