Panel ogrodzeniowy 3d O5 ocynk, 1MB - komplet

60,00
Wybierz wysokość panela
- wybierz -
  • 1000 mm
  • 1200 mm
  • 1500 mm
  • 1700 mm
  • 2000 mm
Zapytaj o produkt

Opis produktu

Oferujemy kompleksowy system ogrodzeniowy z profilowanych paneli zgrzewanych wykonanych z wysokiej jakości stali pokrytej powłoką antykorozyjną. Słupki pokryte plastikowym kapturkiem co zapobiega zaciekaniu.
Panele są sprzedawane w standardowym wymiarze 2500 mm szerkości.

Cena jednostki jest ceną za metr ogrodzenia panelowego o wskazanej wysokości w komplecie ze słupkami do wbetonowania oraz obejm mocujące panel - słup - panel.
Zamawiając ogrodzenie w standardowej wersji do zabetonowania otrzymujemy słupki o ok. 700mm dłuższe.
Ilość obejm mocujących jest uzależniona od wysokości panela ogrodzeniowego.

Przez wzgląd na niestabilne ceny surowca oraz jego braki w celu zakupu lub uzyskania informacji o dostępności i aktualnej cenie prosimy o kontakt telefoniczny.

----- ----- ----- 

Z uwagi na zróżnicowanie wymiarów i wagi naszych wyrobów przy paczkach o niestandardowych wymiarach i wadze - koszt dostawy wyceniamy indywidualnie w zależności od wybranych produktów, ilości, wymiarów i odległości. Wybieramy najkorzystniejszą dla Klienta formę dostawy firmą kurierską, spedycją lub naszym transportem. Prosimy o kontakt na email pwiszniewski@zwmdojnikowscy.pl lub tel. 500 337 394 w godz. 7:00-15:00 (pon.-pt.), także w celu potwierdzenia dostępności wybranego produktu przed zakupem oraz ewentualnego uzgodnienia terminu wykonania wybranego produktu.


Produkty z wyprzedaży są w bardzo atrakcyjnych cenach oraz najczęściej w pojedyńczych sztukach, dlatego prosimy o nie zwlekanie z zakupem jeżeli będą Państwo zainteresowani którymś z produktów, ponieważ po sprzedaniu nie będą już dostępne w tych cenach.

----- ----- ----- 

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, w godz. 7:00-15:00 (pon.-pt.) pod numerem telefonu: 
+48 87 566 42 03

Zapraszamy do kontaktu za pośrednictwem wiadomości e-mail na adres:
sklep@ladnemiasto.pl

ZWM Dojnikowscy Sp. z o. o., ul. Majerskiego 8, 16-400 Suwałki.
 
 

Przez wzgląd na niestabilne ceny surowca oraz jego chwilowe braki w celu zakupu lub uzyskania informacji o dostępności i aktualnej cenie prosimy o kontakt telefoniczny.

----- ----- -----