Odnoga cumownicza (Y-bom, Y-boom) z pokładem

4772,67
Zapytaj o produkt

Opis produktu

Ostroga cumownicza wykonana ze stali czarnej ocynkowanej. Konstrukcja ostrogi pozwala na jej szybki montaż. Może być stosowana jako element przykręcony do podłoża. Na końcu ramienia ostrogi zastosowano pływak polietylenowy jako materiał wypornościowy. Pokład ostrogi z desek sosnowych.

Wymiary ostrogi: długość całkowita 6000 mm; szerokość w miejscu montażu przy pomoście 1250 mm, szerokość pokładu: 600 mm.

W skład zestawu wchodzi: ostroga cumownicza z pokładem sosnowym.

- 2 balasty betonowe okrągłe o wadze 140 kg każdy oraz 4 mb łańcucha ocynkowanego (za dopłatą dodatkową).


Oferujemy także odnogi cumownicze z pokładem (prosimy o kontakt w sprawie wyceny):
- z modrzewia syberyjskiego
- z kompozytu
- z hanitu

Odnogi występują także w wariancie o długości 3m.

Przez wzgląd na niestabilne ceny surowca oraz jego braki w celu zakupu lub uzyskania informacji o dostępności i aktualnej cenie prosimy o kontakt telefoniczny.
 

----- ----- ----- 

Z uwagi na zróżnicowanie wymiarów i wagi naszych wyrobów przy paczkach o niestandardowych wymiarach i wadze - koszt dostawy wyceniamy indywidualnie w zależności od wybranych produktów, ilości, wymiarów i odległości. Wybieramy najkorzystniejszą dla Klienta formę dostawy firmą kurierską, spedycją lub naszym transportem. Prosimy o kontakt na email pwiszniewski@zwmdojnikowscy.pl lub tel. 500 337 394 w godz. 7:00-15:00 (pon.-pt.), także w celu potwierdzenia dostępności wybranego produktu przed zakupem oraz ewentualnego uzgodnienia terminu wykonania wybranego produktu.


Produkty z wyprzedaży są w bardzo atrakcyjnych cenach oraz najczęściej w pojedyńczych sztukach, dlatego prosimy o nie zwlekanie z zakupem jeżeli będą Państwo zainteresowani którymś z produktów, ponieważ po sprzedaniu nie będą już dostępne w tych cenach.

----- ----- ----- 

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, w godz. 7:00-15:00 (pon.-pt.) pod numerem telefonu: 
+48 87 566 42 03

Zapraszamy do kontaktu za pośrednictwem wiadomości e-mail na adres:
sklep@ladnemiasto.pl

ZWM Dojnikowscy Sp. z o. o., ul. Majerskiego 8, 16-400 Suwałki.
 
 

Przez wzgląd na niestabilne ceny surowca oraz jego chwilowe braki w celu zakupu lub uzyskania informacji o dostępności i aktualnej cenie prosimy o kontakt telefoniczny.

----- ----- -----