Kostka reklamowa wypalana 2,0 m

3816,62
Zapytaj o produkt

Opis produktu

Kostka reklamowa wypalana w rozmiarze 2x2 m z możliwością umieszczenia dowolnego logo lub napisu.

Podstawą każdego eventu jest estetycznie wykonana promocja i reklama. Dzięki banerom umieszczonym na naszych nośnikach reklamowych wzbogacą państwo swoją reklamę o nowoczesny i przejrzysty przekaz. Wykonane przez nas konstrukcje swoją prostotą i minimalizmem idealnie wkomponują się w każde otoczenie i efektywnie ukażą przekaz umieszczony na plakatach, a ich mobilność i prosty sposób montażu umożliwi umiejscowienie ich według własnych potrzeb – trwale lub czasowo.

Zalety:
Modułowa konstrukcja naszych kostek reklamowych pozwala na ich szybki montaż i demontaż.
• Możliwość zamontowania do 5 różnych banerów na 1 kostce reklamowej.
• Konstrukcje mogą być montowane zarówno wewnątrz budynków, jak i na zewnątrz.
• Idealnie sprawdzają się jako stoisko wystawiennicze lub targowe.
• Ocynkowana stalowa konstrukcja kostki reklamowej gwarantuje jej trwałość.
• Montaż banerów poprzez opaski zaciskowe lub gumowe linki.
 

----- ----- ----- 

Z uwagi na zróżnicowanie wymiarów i wagi naszych wyrobów przy paczkach o niestandardowych wymiarach i wadze - koszt dostawy wyceniamy indywidualnie w zależności od wybranych produktów, ilości, wymiarów i odległości. Wybieramy najkorzystniejszą dla Klienta formę dostawy firmą kurierską, spedycją lub naszym transportem. Prosimy o kontakt na email pwiszniewski@zwmdojnikowscy.pl lub tel. 500 337 394 w godz. 7:00-15:00 (pon.-pt.), także w celu potwierdzenia dostępności wybranego produktu przed zakupem oraz ewentualnego uzgodnienia terminu wykonania wybranego produktu.


Produkty z wyprzedaży są w bardzo atrakcyjnych cenach oraz najczęściej w pojedyńczych sztukach, dlatego prosimy o nie zwlekanie z zakupem jeżeli będą Państwo zainteresowani którymś z produktów, ponieważ po sprzedaniu nie będą już dostępne w tych cenach.

----- ----- ----- 

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, w godz. 7:00-15:00 (pon.-pt.) pod numerem telefonu: 
+48 87 566 42 03

Zapraszamy do kontaktu za pośrednictwem wiadomości e-mail na adres:
sklep@ladnemiasto.pl

ZWM Dojnikowscy Sp. z o. o., ul. Majerskiego 8, 16-400 Suwałki.
 
 

Przez wzgląd na niestabilne ceny surowca oraz jego chwilowe braki w celu zakupu lub uzyskania informacji o dostępności i aktualnej cenie prosimy o kontakt telefoniczny.

----- ----- -----