Kostka reklamowa wypalana 2,0 m

3782,55
Zapytaj o produkt

Opis produktu

Kostka reklamowa wypalana w rozmiarze 2x2 m z możliwością umieszczenia dowolnego logo lub napisu.

Podstawą każdego eventu jest estetycznie wykonana promocja i reklama. Dzięki banerom umieszczonym na naszych nośnikach reklamowych wzbogacą państwo swoją reklamę o nowoczesny i przejrzysty przekaz. Wykonane przez nas konstrukcje swoją prostotą i minimalizmem idealnie wkomponują się w każde otoczenie i efektywnie ukażą przekaz umieszczony na plakatach, a ich mobilność i prosty sposób montażu umożliwi umiejscowienie ich według własnych potrzeb – trwale lub czasowo.

Zalety:
Modułowa konstrukcja naszych kostek reklamowych pozwala na ich szybki montaż i demontaż.
• Możliwość zamontowania do 5 różnych banerów na 1 kostce reklamowej.
• Konstrukcje mogą być montowane zarówno wewnątrz budynków, jak i na zewnątrz.
• Idealnie sprawdzają się jako stoisko wystawiennicze lub targowe.
• Ocynkowana stalowa konstrukcja kostki reklamowej gwarantuje jej trwałość.
• Montaż banerów poprzez opaski zaciskowe lub gumowe linki.

Informacje dodatkowe:
Kostki są dostarczane lub przygotowywane do odbioru w pojedyńczych elementach z kompletem śrub - gotowe do złożenia samodzielnie przez klienta lub przez naszych pracowników u nas lub na miejscu u klienta, w przypadku ​złożenia przez nas jest to usługa płatna w kwocie 100 zł netto.
 

W naszym sklepie internetowym część produktów jest wykonywana na zamówienie i nie są one dostępne od ręki. Przed złożeniem zamówienia prosimy o kontakt w celu potwierdzenia dostępności lub czasu realizacji.
W tym celu zachęcamy do skontaktowania się z nami telefonicznie w godzinach 7:00-15:00 od poniedziałku do piątku pod numerem telefonu +48 87 566 42 03.