Kostka reklamowa 2,5 m

4380,01
Zapytaj o produkt

Opis produktu

Modułowa kostka reklamowa wykonana ze stali czarnej ocynkowanej ogniowo. Konstrukcja kostki reklamowej pozwala na jej szybki montaż i demontaż. Istnieje możliwość zamontowania 5 banerów. Produkt nadaję się do ekspozycji wewnątrz jak i na zewnątrz pomieszczeń. Idealnie sprawdza się na szeroko pojętą reklamę, wystawy, ścieżki edukacyjne a także informacyjne.

Kostka reklamowa jest ocynkowana ogniowo, dzięki temu gwarantuje jej trwałość i odporność na korozję,
Banery montuje się za pomocą opasek zaciskowych lub gumowych linek.

Rozmiar kostki: 2,5 x 2,5 x 2,5 m (długość x szerokość x wysokość).
Ciężar kostki (bez banerów): 140 kg.
Maksymalny rozmiar banerów do montażu: 2,3 x 2,3 m.
Rozmiar kostki reklamowej po złożeniu
(wraz z paletą transportową): 2,5 x 0,8 x 0,5 m (długość x szerokość x wysokość).

Przez wzgląd na niestabilne ceny surowca oraz jego braki w celu zakupu lub uzyskania informacji o dostępności i aktualnej cenie prosimy o kontakt telefoniczny.

Informacje dodatkowe:
Kostki są dostarczane lub przygotowywane do odbioru w pojedyńczych elementach z kompletem śrub - gotowe do złożenia samodzielnie przez klienta lub przez naszych pracowników u nas lub na miejscu u klienta, w przypadku ​złożenia przez nas jest to usługa płatna w kwocie 100 zł netto.
 
W naszym sklepie internetowym część produktów jest wykonywana na zamówienie i nie są one dostępne od ręki. Przed złożeniem zamówienia prosimy o kontakt w celu potwierdzenia dostępności lub czasu realizacji.
W tym celu zachęcamy do skontaktowania się z nami telefonicznie w godzinach 7:00-15:00 od poniedziałku do piątku pod numerem telefonu +48 87 566 42 03.