Konstrukcja reklamowa walcowa

1382,28
Wybierz rozmiar
- wybierz -
  • Ø 1250
  • Ø 2000
Zapytaj o produkt

Opis produktu

Konstrukcja nadaje się do użytku wewnętrznego jak i zewnętrznego dzięki zabezpieczeniu antykorozyjnemu poprzez metodę cynkowania ogniowego. Doskonała opcja na wyróżnienie się na różnych imprezach, eventach oraz targach. Konstrukcja dzięki swojej lekkość nie sprawia żadnego problemu przy transporcie, czy przenoszeniu, a jednocześnie jest trwałą i stabilną. Istnieje możliwość wykonania na wymiar klienta. Dzięki złożeniu graficznemu na okrągłej powierzchni, otrzymuje się obszerny nośnik reklamowy.

Wysokość konsrukcji: 2000mm
Waga:
Ø 2000mm: ok. 53kg
Ø 1250mm: ok. 33 kg

Przez wzgląd na niestabilne ceny surowca oraz jego braki w celu zakupu lub uzyskania informacji o dostępności i aktualnej cenie prosimy o kontakt telefoniczny.

W naszym sklepie internetowym część produktów jest wykonywana na zamówienie i nie są one dostępne od ręki. Przed złożeniem zamówienia prosimy o kontakt w celu potwierdzenia dostępności lub czasu realizacji.
W tym celu zachęcamy do skontaktowania się z nami telefonicznie w godzinach 7:00-15:00 od poniedziałku do piątku pod numerem telefonu +48 87 566 42 03.