Konstrukcja reklamowa walcowa - obrotowa

2435,01
Wybierz rozmiar
- wybierz -
  • Ø 1250
Zapytaj o produkt

Opis produktu

Konstrukcja nadaje się do użytku wewnętrznego jak i zewnętrznego dzięki zabezpieczeniu antykorozyjnemu poprzez metodę cynkowania ogniowego. Doskonała opcja na wyróżnienie się na różnych imprezach, eventach oraz targach. Konstrukcja jest zaprojektowana tak, aby już delikatny powiew wiatru wprawiał ją w ruch obrotowy, dzięki czemu pełny obraz graficzny reklamy będzie widzialny z każdego punktu patrzenia. Do tego innowacyjność konstrukcji sprawi, że nikt nie przejdzie obok państwa reklamy obojętnie.

Wymiary konsrukcji: 1200mm x 2000mm (średnica x wysokość)
Waga: ok. 45kg

Przez wzgląd na niestabilne ceny surowca oraz jego braki w celu zakupu lub uzyskania informacji o dostępności i aktualnej cenie prosimy o kontakt telefoniczny.

W naszym sklepie internetowym część produktów jest wykonywana na zamówienie i nie są one dostępne od ręki. Przed złożeniem zamówienia prosimy o kontakt w celu potwierdzenia dostępności lub czasu realizacji.
W tym celu zachęcamy do skontaktowania się z nami telefonicznie w godzinach 7:00-15:00 od poniedziałku do piątku pod numerem telefonu +48 87 566 42 03.