Brama skrzydłowa wzór "MALMO"

Brama skrzydłowa Malmo żaluzja, produkcja, dostawa i montaż bram ogrodzeniowych, skrzydłowych i automatycznych
4073,33
Wybierz wysokość
- wybierz -
 • 1000 mm
 • 1200 mm
 • 1500 mm
 • 1800 mm
Wybierz szerokość bramy
- wybierz -
  Zapytaj o produkt

  Opis produktu

  Brama wypełniona kształtownikami 60x20x1,5mm wspawanymi pod kątem tworząc wizerunek żaluzji, umieszczonymi w obramowaniu wykonanym z kształtownika 60x40x2mm. Całość wykonania zabezpieczona antykorozyjnie poprzez metodę cynkowania zanurzeniowo oraz późniejsze malowanie proszkowe

  Przez wzgląd na niestabilne ceny surowca oraz jego braki w celu zakupu lub uzyskania informacji o dostępności i aktualnej cenie prosimy o kontakt telefoniczny.

  ----- ----- ----- 

  Z uwagi na zróżnicowanie wymiarów i wagi naszych wyrobów przy paczkach o niestandardowych wymiarach i wadze - koszt dostawy wyceniamy indywidualnie w zależności od wybranych produktów, ilości, wymiarów i odległości. Wybieramy najkorzystniejszą dla Klienta formę dostawy firmą kurierską, spedycją lub naszym transportem. Prosimy o kontakt na email pwiszniewski@zwmdojnikowscy.pl lub tel. 500 337 394 w godz. 7:00-15:00 (pon.-pt.), także w celu potwierdzenia dostępności wybranego produktu przed zakupem oraz ewentualnego uzgodnienia terminu wykonania wybranego produktu.


  Produkty z wyprzedaży są w bardzo atrakcyjnych cenach oraz najczęściej w pojedyńczych sztukach, dlatego prosimy o nie zwlekanie z zakupem jeżeli będą Państwo zainteresowani którymś z produktów, ponieważ po sprzedaniu nie będą już dostępne w tych cenach.

  ----- ----- ----- 

  Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, w godz. 7:00-15:00 (pon.-pt.) pod numerem telefonu: 
  +48 87 566 42 03

  Zapraszamy do kontaktu za pośrednictwem wiadomości e-mail na adres:
  sklep@ladnemiasto.pl

  ZWM Dojnikowscy Sp. z o. o., ul. Majerskiego 8, 16-400 Suwałki.
   
   

  Przez wzgląd na niestabilne ceny surowca oraz jego chwilowe braki w celu zakupu lub uzyskania informacji o dostępności i aktualnej cenie prosimy o kontakt telefoniczny.

  ----- ----- -----